TISSOT

1853 yılından bu yana faaliyet gösteren Tissot, her yaş grubuna ve her tarza hitap eden özel tasarımlı saatleriyle oldukça geniş yelpazede modelleri tüketicisine sunuyor. Yaklaşık iki yüz yıldır geliştirdiği tasarım ve mühendislik bilgisini buluşturan Tissot Saat, Engin Saat güvencesiyle beğenilerinize sunuluyor.

Gelenekten ayrılmadan, yenilikçi bir çizgide iki yüz yıla yakın süredir saat üretmeye devam eden Tissot; aynı zamanda dünyanın en büyük saat üreticisi ve distribütörü olan Swatch Group bünyesinde bulunuyor.

Hem spor hem klasik tarzda saat tasarımlarını, farklı materyaller kullandığı mühendislik teknolojisi ile birleştiren Tissot Saat, ilk cep saatini 1853, ilk anti magnetik saatlerini ise 1929-1930 yıllarında üretmiştir. NBA, MotoGP, FIBA, Tour de France gibi dünyaca ünlü spor organizasyonları ve spor kuruluşlarının resmi zaman ölçücüsü olarak tercih edilen Tissot Saat, performans, hassasiyet, güvenilirlik ve sağlamlık konularında da kendisini kabul ettirmiş olan bir dünya markası olarak yerini alıyor.

Tissot'un spor, klasik, geleneksel, yenilikçi tüm modellerine 1951 yılından bu yana sektörde hizmet veren Engin Saat güvencesi ile ulaşabilmeniz mümkün. Engin Saat kategori sayfasında Tissot ile ilgili kadın ve erkek saatlerinden oluşan tüm ürünleri inceleyebilir ve seçenekler içinde tarzınıza ve beklentilerinize uygun modeller arasından satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tissot markalı saatler arasından yapacağınız her tercih, sizi bileğinize takacağınız ölümsüz bir saatle buluşturacak. Saatiniz artık sadece zamanı takip ettiğiniz bir aksesuarınız değil, performansı, mühendislik harikası teknolojisi ve tasarımı, dayanıklılığı, hassasiyeti ile geleceğe sizden kalacak bir hatıra olabilir.


 

1976 yılından beri 44 yıllık tecrübesi ile günümüz saat sektöründe mağazacılık yapan ÖZGÜR SAAT, kaliteli hizmet anlayışı,yenilikçi ve müşterilerine verdiği güvenle perakende sektöründe faaliyet gösteren ve bu işi özveriyle yapan bir firmadır . Cevahir AVM ÖZGÜR SAAT, Nautilus AVM ÖZGÜR SAAT ve geçen yıl Metropol İstanbul AVM ENGİN SAAT Mağazalarımızda hizmetinizdeyiz. %100 orjinal ürünlerimiz ve teknik servis desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Uzun yıllardır kurumsal firmalarla çalışmalarımız devam etmekte saat ve kalem dünya markalarını kurumsal müşterilerimize sunmaktayız. Baskı, zamanında teslimat,kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası servis desteği en önemli ilkemiz.
 
Satışını yaptığımız markalar - ( Mont Blanc, Breitling, Tag Heuer, F.Constant, S.T Dupont, Longines, Rado, Oris, Hamilton, Tissot, Claude Bernard, Calvin Klein, Gucci, Emporio Armani, Raymond Weil, Lacoste, Wainer, Gant, Fossil, Casio, Guess Collection, Guess, Skagen, Reebok, Seiko, Momentus, Vialux, Victorinox, Meistersinger, Alpina, Mondaine, Citizen, Michel Herbelin, Quantum, Diesel, Police ve Maurice Lacroix.
 
Kurumsal hizmet verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz müşterilerimiz - ( Türkiye iş Bankası, iş Yatırım, Anadolu Sigorta, Anadolu Emeklilik, Garanti Emeklilik, Ziraat Bankası, Anadolu Bank, Opet, Koç Finans, Siemens, Bilfen Eğitim Kurumları, Saint Joseph Eğitim Kurumları, Glaxo İlaç, Lily İlaç, Merck İlaç ve Mustafa Nevzat.